Sunteți aici:Prima paginaRezultateRezultate concurs 2016

Program Campionatul National al Cluburilor Sportive Scolare Finala – Buzau – Aprilie 2016

 

                           GIMNASTICA  ARTISTICA  FEMININA

 Descarca document PDF program concurs: program concurs

20 - 04 - 2016

 

JUNIOARE III  _NIVEL- l                 4 echipe

 

REUNIUNEA- I SERIA I

 

ORA: 9.00-9.15       -incalzire generala

9.15-09.55       -10 min. pe aparat

         09.55-.11.30                 -concurs

         09.00                            -Sedinta cu arbitrele

 

                              SERIA II            4 echipe

 

ORA: 11.30-11.45        incalzire generala

11.45-12.25        10 min. pe aparat

12.25-14.00        -concurs

 

ORA :14.00-15.00        ACOMODARE  JUN  II  NIV. 4 + JUNIOARE  I

 

JUNIOARE  III              NIVEL  2                  4 echipe

 

REUNIUNEA- II

 

ORA: 15.00.-15.15incalz ire generala

15.15-15..55         10 min.pe aparat

16.00-17.30-concurs

 

JUNIOARE – II                       NIVEL 3   +MAESTRE       4 echipe

REUNIUNEA  III

 

ORA  17.30 – 17.45          incalzire generala

17.45 -  18.25         10 min. pe aparat

18.30 -  20.00         -concurs

 

0RA:20.10  FESTIVITATE DE PREMIERE JUN III NIV 1+2, JUN.II  NIV.3,

            MAESTRE

 

21 – 04 -2016

 

JUNIOARE -llNIVEL 4 +JUNIOARE   I          4 echipe

 

REUNIUNEA -IV-

 

ORA: 09.00-9.15                    -incalzire generala

09.15-09.55          -10 min. pe aparat

          09.55-.11.30                    -concurs

          09.00                                         -Sedinta cu arbitrele

     ORA 11.40   FESTIVITATE DE PREMIERE JUNIOARE- II NIVEL 4 +                                        JUNIOARE I

FINALA CAMPIONATULUI NATIONAL SCOLAR

18 – 21.04.2016  BUZAU

PROGRAMUL COMPETITIEI

 

18.04.2016   -SOSIREA PARTICIPANTILOR

 

19.04.2016   -PROGRAM DE ACOMODARE

 

ORA

SARITURI

PARALELE

    BIRNA

       SOL

10.00-11.30

BUZAU

7 sp.

DINAMO

6 sp.

DINAMO

6 sp.    

 

11.30-13.00

FOCSANI

 5 sp.

FOCSANI

5 sp.

FOCSANI

5 sp.

FOCSANI

5 sp.

13.00-14.30

CONSTANTA 5 sp.

CONSTANTA5 sp.

STEAUA

4 sp.

CLUJ 4 sp. TIMISOARA

2 sp.

14.30-16.00

CSS.2 BUC.

6 sp.

SIBIU

6 sp.

SIBIU

6 sp.

ARAD 4 sp.

BARLAD 2 sp.

16.00-17.30

CSS.2 BUC.

5 sp.

DEVA

6 sp.

DEVA  3sp.

GALATI  4sp.

PALAT TIMIS. 4 sp.

ONESTI 2 sp.

 

  

VALIDAREA  ACTELOR   ora 15.00-16 00

 

    SALA CLUBULUI  SPORTIV SCOLAR

 

COMISIA DE VALIDARE:

 

                                         PROF. PLISCA  LILIANA

PROF. PATRUT CONSTANTA

 

                                                                                                               

ORA 19.30 SEDINTA TEHNICA - GRUP  SCOLAR C.NENITESCU

 

 

Formular inscriere concurs

Autentificare

Cauta in site

Utilizatori online

Avem 29 vizitatori și nici un membru online

Abonare stiri

Go to top