Sunteți aici:Prima pagina

PROGRAMUL DE CONCURS GIMNASTICA ARTISTICA FEMININA 2015

PROGRAM DE CONCURS

 

GIMNASTICA ARTISTICA FEMININA

 

04 - 04 - 2015

 

JUNIOARE III                 NIVEL- l                          4 echipe

 

REUNIUNEA- I                 SERIA I

 

ORA: 9.00-9.15                   -incalzire generala

          9.15-09.55                   -10 min. pe aparat          

         09.55-.11.30                         -concurs

         09.00                           -Sedinta cu arbitrele

 

SERIA II                         NIVEL- I-                4 echipe

 

ORA: 11.30-11.45                incalzire generala

          11.45-12.25                 10 min. pe aparat

          12.25-14.00                          -concurs

 

ORA :14.00-15.00       ACOMODARE JUN II NIV. 3

 

JUNIOARE III                NIVEL 2                      4 echipe

 

 

REUNIUNEA- II         

 

ORA: 15.00.-15.15                 incalz ire generala

          15.15-15..55                 10 min.pe aparat

          16.00-17.30                  -concurs

 

 

JUNIOARE – II  NIVEL 4 + JUNIOARE I +MAESTRE           4 echipe                                  

 

REUNIUNEA III

 

ORA 17.30 – 17.45               incalzire generala

          17.45 - 18.25                10 min. pe aparat

          18.30 - 20.00                -concurs

 

 

 

0RA:20.10     FESTIVITATE DE PREMIERE

                                                 

 

 

05 – 04 -2015

 

 

 

JUNIOARE -ll            NIVEL- lll-                   4 echipe

 

REUNIUNEA -IV-

 

ORA: 09.00-9.15                             -incalzire generala

          09.15-09.55                           -10 min. pe aparat                

           09.55-.11.30                           -concurs

           09.00                                         -Sedinta cu arbitrele

 

 

 

     ORA 11.40   FESTIVITATE DE PREMIERE JUNIOARE- II NIVEL 3

 

 

 

PROGRAMUL COMPETITIEI GIMNASTICA ARTISTICA FEMININA 2015

PROGRAMUL COMPETITIEI

GIMNASTICA ARTISTICA FEMININA 2015

Inscrierea se face cu 1 luna inainte la C.S.S. Buzau

 

  1. Joi 02.04.2015 - Sosire participanti

  2. Vineri 03.04.2015 - Acomodare(antrenament)

  3. Sambata - Duminica 04 - 05.04.2015 -  Concurs

 

Cazarea si masa la Liceul C. Nenitescu ( L. Chimie )
Masa incepe cu mic dejun din data de 03.04.2015 si se termina cu pranz din data de 05.04.2015.
Va rugam sa va aduceti magneziu.

Actualizare program competitie

 

  • 02.04.2015-SOSIREA PARTICIPANTILOR

 


 

  • 03.04.2015-PROGRAM DE ACOMODARE
ORA SARITURI PARALELE      BIRNA        SOL
10.00-11.30 BUZAU 5 sp. DINAMO 6sp

CHISINAU

4 sp.(H.C)

DINAMO 2sp.

11.30-13.00

TIMISOARA 4sp.

ONESTI 3 sp.

FOCSANI

6 sp.

FOCSANI

6 sp.

FOCSANI 7 sp.
13.00-14.30 SIBIU 6sp

BIRLAD 4 sp.

SIBIU     2 sp.

DEVA 6 sp. CLUJ 5 sp. GALATI 1 sp.
14.30-16.00 STEAUA 6 sp. STEAUA 5 sp.

CSM .ARAD

5 sp.(H.C)

CSS.2 BUC.

5 sp.

16.00-17.30

CSS C-TA

7 sp.

CSS C-TA

6 sp,

CSS C-TA

6 sp.

CSS 2 BUC.

6 sp

 

 


 

  • 03. 04 .2015 - VALIDAREA ACTELOR   ora 15.00-16 00

SALA CLUBULUI SPORTIV SCOLAR

COMISIA DE VALIDARE;

PROF. NISTOR AURICA

PROF. PATRUT CONSTANTA

 


 

  • 03 .04 .2015 - ORA 19.00 SEDINTA TEHNICA - GRUP SCOLAR C.NENITESCU

PROGRAMUL COMPETITIEI GIMNASTICA ARTISTICA MASCULINA 2015

PROGRAMUL COMPETITIEI

GIMNASTICA ARTISTICA MASCULINA 2015

Inscrierea se face cu 1 luna inainte la C.S.S. Buzau

 

  1. Duminica 05.04.2015 - Sosire participanti

  2. Luni 06.04.2015 - Acomodare

  3. Marti - Miercuri 07.04.2015 - 08.04.2015 -  Concurs

    1. Categoria III - Niv. 1-2

    2. Categ II - Niv. 3-4

    3. Categ I - Niv. 5

    4. Maestri - Niv 6

 

Cazarea si masa la Liceul C. Nenitescu ( L. Chimie )
Masa incepe cu mic dejun din data de 06.04.2015 si se termina cu pranz din data de 08.04.2015.
Va rugam sa va aduceti magneziu.

Formular inscriere concurs

Autentificare

Cauta in site

Utilizatori online

Avem 18 vizitatori și nici un membru online

Abonare stiri

Go to top